.:LECTOR Studio Języków Obcych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

certyfikaty

Email Drukuj

W naszej szkole możesz się doskonale przygotować do egzaminów lub certyfikatów językowych, które są PRZEPROWADZANE NA MIEJSCU !!. Opis poszczególnych certyfikatów/egzaminów zamieściliśmy poniżej. Możesz również pobrać plik z opisem poszczególnych poziomów zaawansowania, klikając tutaj.

Common European Framework of Reference for Languages - Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Poziomy zaawansowania w SJO LECTOR Egzaminy Cambridge (British Council), matur
A1

Rozumiesz podstawowe wyrażenia dotyczące życia codziennego. Potrafisz przedstawić siebie i innych: potrafisz zadać pytania związane z życiem prywatnym.

Początkujący/beginner

Początkujący/ elementary

A1

-
A2

Rozumiesz zdania używane w najważniejszych sytuacjach życiowych. Potrafisz komunikować się w ramach prostych, rutynowych zadań, wymagających wymiany informacji związanych ze znanymi ci tematami, potrafisz udzielić informacji dotyczących twojego otoczenia.

Podstawowy / pre-intermediate

A2

KET (Key English Test)

Matura Podstawowa

B1

Rozumiesz treści związane z problemami szkoły lub pracy, nie masz problemów językowych w podróży, potrafisz opisać swoje plany, doświadczenia. Potrafisz pisać proste teksty

Średnio zaawansowany niższy/intermediate

B1

PET (Preliminary English Test)
B2

Rozumiesz główne myśli trudniejszych tekstów, potrafisz płynnie porozumiewać się w większości sytuacji, potrafisz podać argumenty za i przeciw, uzasadniasz swoje wybory, potrafisz pisać szczegółowe teksty

Średnio-zaawansowany wyższy/upper-intermediate B2

Średnio-zaawansowany wyższy/FCE

FCE (First Certificate In English)

Matura Rozszerzona

C1

Rozumiesz teksty i wypowiedzi wymagające bardzo dobrej znajomości języka, używasz języka do realizacji celów akademickich i zawodowych.

Zaawansowany A CAE (Certificate In Advanced English)
C2

Potrafisz z łatwością zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszysz lub przeczytasz. Potrafisz streścić informacje, odtwarzasz argumenty z dbałością o logikę prezentacji. Wyrażasz swoje myśli płynnie.

Zaawansowany B CPE (Certificate of Proficiency In English)

Oprócz tego przygotowujemy i przeprowadzamy egzaminy na CERTYFIKATY ETS. W naszym studiu językowym możecie Państwo przygotować się do następujących poziomów testów:

 

Egzaminy ETS, a w szczególności certyfikat TOEIC®, bardzo dynamicznie rozwijają się w Polsce. Dzięki zaangażowaniu naszych partnerów oraz opierając się na przejrzystych i korzystnych zasadach współpracy, w projektach unijnych znalazło się już ponad 60 tys. egzaminów Educational Testing Service.

Co kilka miesięcy ogłaszane są kolejne konkursy, które dają możliwość złożenia wniosków na dofinansowanie szkoleń oraz certyfikacji. Istotnym elementem projektu szkoleń językowych jest możliwość wykazania i zmierzenia efektów jakie ono przyniosło. Dodanie takiego elementu "weryfikacji efektywności szkoleń" zwiększa szanse organizacji przygotowującej projekt na otrzymanie dofinansowania. Idealnym narzędziem do wykazania postępów osób objętym szkoleniem jest międzynarodowy certyfikat TOEIC® oraz inne certyfikaty językowe oferowane przez Educational Testing Service.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach dofinansowania certyfikatów ETS, proszę kliknąć tutaj.