.:LECTOR Studio Języków Obcych

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

dorośli

Email Drukuj PDF

Od początku funkcjonowania naszej szkoły trafiają osoby w różnym wieku, które chcą się nauczyć komunikować w języku obcym. Często osoby dorosłe zgłaszają chęć uczestnictwa w zajęciach kładących nacisk na  sprawność mówienia.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów proponujemy Państwu ogólny kurs znajomości języka dla dorosłych, zwłaszcza z naciskiem na konwersację. Oczywiście przygotowujemy również naszych kursantów do egzaminów (które są przeprowadzane na miejscu!) dla osób, które są zainteresowane zdobyciem certyfikatu TOEIC BRIDGE (A1-C2). Ważne, iż każdy przystępujący do egzaminu otrzyma certyfikat, honorowany w całej UE i USA. 
Istnieje także możliwość nawiązania współpracy z Państwa firmą w celu przeprowadzenia szkoleń z danych zakresów znajomości języka obcego.

Intensywność nauki jest ustalana indywidualnie dla poszczególnych grup lub osób i może się zmieniać w zależności od Państwa potrzeb.

Ponadto oferujemy Państwu możliwość zapisania dzieci na kurs języka obcego w toku indywidualnym z egzaminem końcowym/certyfikatem przeprowadzonym na miejscu!!!